Dj AtE$.y!z
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[["""BERKS@N P@YLA$IM KÖ$EM""" ]] [[kénd! d!L!ndén]] ;)

2 posters

[["""BERKS@N P@YLA$IM KÖ$EM""" ]] [[kénd! d!L!ndén]] ;) Empty [["""BERKS@N P@YLA$IM KÖ$EM""" ]] [[kénd! d!L!ndén]] ;)

Mesaj  Admin Ptsi Eyl. 01, 2008 6:36 pm

1979 Ankara doğumluyum. Müziğe ilkokul üçüncü sınıfta başladım. Babamın müziğe olan ilgimi keşfetmesiyle, Ankara radyo evinin açtığı bir sınavla Türk sanat müziği çocuk korosuna girdim. Özgen Gürbüz yönetiminde beş yıl çocuk korosunda çalışmalarımı sürdürdüm. Daha sonra Tuncay Yalın'dan şan dersleri almaya devam ettim. Solo olarak ilk sahne deneyimimi Ankara'da Cabare adlı gece clup da yaşadım. Birkaç yıl sonra yine aynı clup da istek üzerine sahneye çıktım. Ve İstanbul'a doğru yola çıktım.

O gece beni dinleyenler arasında,beni bu hayalim için cesaretlendirecek ve teşfik edecek olan Fatoş Çinkitaş'la tanıştım. Macera böyle başladı... Bundan yaklaşık iki hafta sonra şu anki prodüktörüm Metin İlhan'la tanıştım. Tabi herşey bu kadar kolay olmadı. Ama ben kararımı verip ve İstanbul’a yerleştim. Albümde bulunan şarkıları hazırladığım süre içerisinde yaklaşık iki yıl boyunca büyük bir clup da vokal olarak çalıştım. Sonrasında stüdyoda uzun ve meşakkatli bir çalışma ve ÇİLEK beni sizlerle buluşturdu. Dilerim hiç ayrılmayız... İlk Albümüm Çilek'i Tanımak İster misiniz?

Albümde 14 şarkı yer alıyor. Bu şarkıların 13'ü benim imzamı taşıyor. Fıstık,Allahım ve Gelincik adlı şarkılarımı müzikteki ruh ikizim olduğunu düşündüğüm ve albümünün aranjörlüğünü yapan dostum Mehmethan'la paylaştım. Albümde Yalnız Gezen adlı şarkıyı müzisyen dostum Aykut Alan'dan aldım. Albümümün Prodüktörlüğünü Metin İlhan üstlenmiştir.

ÇİLEK’İN HİKAYESİ

Hayatımda kimseye anlatamadığım duyguları kağıda dökmeme sebep olan ilk şey bir kadındı. Bir gün bana bu duygularımın büyüyüp şarkı olduğunu söyleselerdi inanmazdım. Bir gün öyle bir aşk yaşadığım için şükrediyorum. çünkü o aşk beni daha da büyük bir aşka taşıdı.

İşte çilek 'te böyle bir aşka yazdığım sözlerinden de anlayacağınız gibi platonik bir aşk şarkısıdır. Beni uzun süre peşinden koşturan ve sonunda herşeyi haykırmama sebep olan nitelikli bir güzele çilek dudaklıya...Bana böylesine acı çektiren bir ilişkinin bu kadar eğlenceli bir şarkı olması ne kadar tuhaf dimi?

Şarkılar Herşeydir.

Berksan 2006 yılında ‘’Öpüşelim mi?’’adlı yeni albümüyle sevenleriyle buluştu. Albümün yapım ve dağıtımı Seyhan Müzik’ e ait. Albümde Öpüşelim Mi?,Git ,Öpüşelim mi?şarkısının iki türlü remixi ve Git şarkısının remixi bulunuyor.

Hedefim; İlk olarak hedefim,kalplerinizde küçücük de olsa bir yer edinebilmek,şarkılarımı olabildiğince fazla kişiyle paylaşmak ve yenileri için enerji depolayıp yeniden stüdyoya girmek. Tabi bu arada Türkiye'nin neresinde olursanız olun sizin beni görmek istediğiniz her yerde konserler aracıyla sizlerle buluşmak. Ama en büyük hedefim gönüllerinizdeki yerimin kalıcı olabilmesidir.

Fazla söze gerek yok beni gerçekten tanımak istiyorsanız tüm samimiyetimle şarkılarımdayım
Admin
Admin
Admin
Admin

http://djates314.benimforum.org

[["""BERKS@N P@YLA$IM KÖ$EM""" ]] [[kénd! d!L!ndén]] ;) Empty Geri: [["""BERKS@N P@YLA$IM KÖ$EM""" ]] [[kénd! d!L!ndén]] ;)

Mesaj  burcu admin Ptsi Eyl. 01, 2008 7:12 pm

saol cnm
burcu admin
burcu admin
moderatör
moderatör

- Similar topics