Dj AtE$.y!z
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

herşey yalan benim için

herşey yalan benim için Empty herşey yalan benim için

Mesaj  burcu admin Salı Eyl. 02, 2008 10:29 am

Sana inanmıştım,sana tapmıştım şimdi anladımki çok yanlış yapmışım.Seviyorum dedin,sensiz olmaz dedin,bana çok büyük yeminler ettin.Ama suç sende değil suç bende nasıl sana inandım yandım Allahım yandım.Rap yazıyorsak nedeni var,bu dünyayı sana yapacam dar.Ne kadar gülsen alay etsen sonuçta ayağıma kapanacaksın,it gibi ağlayacaksın.İşte ben o zaman seni hiç kafaya takmadan siktiri basacam.Ağzıma küfür almazdım,belden aşşağı kelimeler kullanmazdım fakat sen varya sen adama herşeyi yaptırıyorsun,melek gibi görünüyorsun ama maskeni kaldırınca altından bir şeytan çıkıyor bun gören şaşkına dönüyor,çünkü senden böyle bir kahbelik beklemiyor,Beklenmez çünkü yapacak gibi görünmüyorsun.Sen beni kandırdın boş yere gözlerine bağladın sana ne desem az olur,sakın karşılık verme geç karşıma otur.Bu sözleri tüm herkes duysun,tüm insanlara ibret olsun.Müslüm baba diyorki "Aldanma çoçuksu mahsun yüzüne mutlaka terke edip gidecek birgün"Doğruymuş meğer çünkü oda beni bıraktı o gün.Ne umutla aramıştım buluşalım diye,demez olaydım niye dedim niye...

Aşk dediğin her insanda yalan.Aşkı yaşıyorum diyen insan kendini kandıran.Gerçek olan dünyanın top olması gerisi yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan...

Ben çok konuştum sıra sende.Beni kandırdında ne anladın.Yaaa konuşamazsın çünkü sen haksız olansın.Yamulacağın kadar yamuldun.Biz böyle yamulturuz kahpeleri.Bi kemik kalır bi deri.Senin bu halde yaşayacağın en fazla 3 gün.Gülüm burda bitti ömrün.İnşallah kurtlara yem olur ölün.Ama seni kurtlarda yemez çünkü beş para etmez ölün.Sanki canlı bedenin işe yarıyorda.Bu kadar söz yeter artık saymayacam sana,bak dostların bile benden yana.Ne mal olduğun ortada,hiç boşuna saklama.Şimide gözlerin doldu,sende kalp denen birşey varmı?Yoksa şeytanlığının yerini insanlık mı aldı?Sende insanlık ne gezer?Yeter kızım yeter.Bir daha arama beni,inan artık sevmiyorum seni.Bundan sonra sen değil bir kimse giremez kalbime.Sevmeye kalp bırakmadın,tutacağım dal bırakmadın.Artık benim için herşey yalan yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan... Dj Ateş Cehennemden gelen ses ft Mc Güneş Herşey yalan yalaaaaaaaaan...
burcu admin
burcu admin
moderatör
moderatör

- Similar topics