Dj AtE$.y!z
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sitedeki herkesin görevleri

sitedeki herkesin görevleri Empty sitedeki herkesin görevleri

Mesaj  burcu admin Salı Eyl. 02, 2008 11:13 am

ÜYE
1 mesajı olunca üye olur 100 mesajya kadar üyedir.sitede boyna çalışır.sadece yorum bırakır ve konu açar.yardım eder.saygılı olur

MODERATÖR
100 mesajı olunca moderatör olur sitenin moderatörüdür.sitede boyna çalışır .yorum bırakır konu açar üyeken bilgilenir moderatörken sitede en bilgilisidir üyeden sonra .forumdaki üyelere yardım eder saaygılı olur boyna sitede bazen olup bitenleri admine söler moderatör sitenin biraz özel kişisidir.

PRENSES
500 mesajı olduktan sonra olur moderatör ken iyicene bilgi almış sitenin prensesi olmuştur oda yorum bırakır yadım eder konu açar saygılıdır .ama bu hep öle kalmaz

S.MOD
1500 mesajı olunca s.mod olur s.mod demek süper moderatör önceki üyeden sonraki sadece moderatördü ama bu sitenin süper moderatörüdür.yorum bırakır konu açara yardım eder .admineçok yakındır bazen konuları kilitler.saygılıdır.ve daha üstündürve çok ilgilidir ona karşı çıkanı s.mo admine söler admin banlar .
ÖZEL ÜYE (SİTEDE ÇALIŞIP ÖZEL ÜYE OLMAYA HAK KAZANMIŞTIR)

özel üye bütün modları geçmiş sitenin özel üye si olmuştur .2500 de özel üye olunur .oda sitenin en üstünğüdr sitede artık her şeyi bilir ama adminden biraz azdır bilgileri

Y.ADMİN (YARDIMCI ADMİN)
mesj ile olmaz bu y.admin bir kişi olabilir.oda sitenin en çalışkanıdır .bir kişi olabilir ve adminin yardımcısıır oda admin gibidir .yorum bırakır üyeyi engeller üye silir konu kilitler mesaj bırakır saygılı olur yardım eder konu açar ve sitenin adminden sonraki en büyüyüdür en bilgilisidir.

ADMİN
site kurucusudur .kimse onun yerine geçemez ancak o yapar. site sahibidir.üye engeller siler kilitler uyarır sitedeki duyuruları verir modları yapar yardım eder saygılıdır sitenin en üstünüdür en bilgilisidir.konu açar yorum bırakır.
burcu admin
burcu admin
moderatör
moderatör

- Similar topics