Dj AtE$.y!z
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

½½ OZ@N ß!YQGR@F!S! ½½

½½ OZ@N ß!YQGR@F!S! ½½ Empty ½½ OZ@N ß!YQGR@F!S! ½½

Mesaj  burcu admin Salı Eyl. 02, 2008 12:00 pm

Ozan Biyografi

Erzincan'da dogan Ozan, ilkögretim ve üniversite egitimini Hollanda'da tamamladi. 4 yasinda futbol okuluna gitmeye baslayan Ozan 14 yasindan ibaren profesyonel olarak Hollanda'nin ünlü kulüpleri NAC Breda ve De Graafschap'ta forma giydi. Gösterdigi performansla Gençlerbirligi kulübüne transfer olan Ozan, daha sonra tekrar Hollanda'ya döndü.

Geçirdigi trafik kazasi sonrasi yesil sahalara elveda diyen Ozan, müzik dünyasina adim atarak kendine yeni bir yol çizdi. Pop müzige yeni bir soluk getirecegine inanan Ozan, yeni albümü ile Türkiye'yi de sallayacak.

Kanal D'nin düzenledigi Avrupa Popstar Yarismasinda 1. olan Ozan Sekerim benim adli albümüyle müzik dünyasina ilk adimini atti.

Avrupanin ilk Türk Popstari olmanin hakli gururunu yasayan Ozan, ilk albümüyle Avrupada büyük ilgi topladi.Artik sarkilarimi Anavatanim da söyleyecegim diyen Ozan, ilk albümünü Türkiyeden çikarmaya hazirlaniyor. SEKERIM BENIM adli ilk albümü ile müzikseverlerin kalbinde taht kurmaya hazirlanan Ozan'in ilk klibini ünlü yönetmen Deniz Akel albümle ayni adi tasiyan sarkisina çekti.
burcu admin
burcu admin
moderatör
moderatör

- Similar topics